Piramid A.Ş. Hakkında…

Piramid A.Ş. köklü yapısı, çalışma prensipleri ve deneyimli kadrosu ile bilgisayar sektöründe 1991 yılından beri kesintisiz hizmet veriyor.

 

Türkiye bilgisayar ile yeni tanışırken de biz buradaydık !

Piramid Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1991 yılından beri adını ve faaliyet alanını değiştirmeden başarı ile çalışarak sektörün köklü firmalarından biri haline gelmiştir. Ülkenin içinden geçtiği derin krizler ve ekonomik daralmalara rağmen gelişmesini sürdürmeyi başaran ender firmalardandır. Sektörde ayakta kalan en eski firmalardan biri olan Piramid Bilgisayar A.Ş. geçen yıllardan edindiği bilgi birikimi ile binlerce müşterisine kurumsal ve bireysel bilgisayar hizmetlerini profesyonel seviyede sunmaya devam etmektedir.

Sorununuz çözülemiyorsa biz çözelim!

Yıllık bakım anlaşmaları ile bilgisayar ve ağ (network) sistemlerinizi sorunsuz kullanmanızı sağlayacak kontrol ve düzeltmeleri yapmakta olan şirketimiz; destek anlaşmaları ile de program kullanımlarında karşılaşabileceğiniz problemleri, telefonla kullanıcıyı yönlendirerek veya yerinde müdahale ederek çözmektedir. "SORUNUNUZ ÇÖZÜLEMİYORSA BİZ ÇÖZELİM" sloganıyla başladığımız işlerin tümünü sonuçlandırmakta iddialıyız.

Farklılıklarımız!

Veri Kurtarma hizmetinin, yurtdışına diskler gönderilmeden, ülkemizde yapılması ilk kez Piramid Bilgisayar tarafından profesyonel olarak ele alınmış, 1994 yılında başladığımız bu hizmet 1999 yılından itibaren öncelikli faaliyet alanlarımızdan biri olarak siz değerli müşterilerimize doğrudan ve bayilerimiz aracılığı ile sunulmaya başlanmıştır.

Standart UPS'lerin geliştirilmesi, modifiye edilerek besleme sürelerinin uzatılması uygulamaları pek çok müşterimize tasarruf sağlamıştır.

Yapısal kablolamayı Türkiye’de ilk uygulayan şirketlerden biri olarak 1990’lı yılların başından itibaren yaptığı projelerle Türkiye’de  2000’li yılların başından itibaren dünyada bu konuda söz sahibi olmuş bitirdiği başarılı projelerle adından söz ettirmeyi başarmıştır.

        

Kaliteli Hizmet=Memnun Müşteri

Birçok teknik probleme  çok kısa sürede  çözüm getiren; kaliteli teknik personel ve ekipmanı ile gerekli hizmet ve desteği en hızlı şekilde sağlayan Piramid A.Ş. müşterisinin bilgisayar sisteminden azami verim elde etmesini sağlayarak "kaliteli hizmet=memnun müşteri" ilkesiyle çalışmalarına devam etmektedir.


Adres

Bankacı Sokak No: 3/1 06640 Kocatepe/ANKARA

Sosyal Medya

Telefon

Tel: +90 312 418 43 22
Tel: +90 312 417 97 79
Fax: +90 312 425 61 74

İLETİŞİM

Aşağıdaki Adres, Form ve Telefonlardan Bize Ulaşabilirsiniz.