Fiber Optik Kablo ve Bileşenleri

Multi Mode Fiber Optik Kablolar
Multi Mode Fiber Optic Kablolar, ses, veri ve video sinyallerini içeren yüksek transmisyon oranları için yerel alan ağı kablolarıdır.
Multi Mode Fiber Optic Kablolar, mevcut tüm LAN (Local Area Network) uygulamalarını desteklemekte ve Gigabit Ethernet, 100BASE-SX ve 1000BASE-LX için IEEE802.3z protokollerini de içermektedir.Multi Mode Fiber Optic Kablolar 50/125 ve 62.5/125 mikron olarak üretilirler.

 Single Mode Fiber Optik Kablolar

Single Mode Fiber Optic Kablolar, ses, veri ve video sinyallerini içeren yüksek transmisyon oranları ve uzun mesafeler için yerel alan ağı kablolarıdır.Single Mode Fiber Optic Kablolar, Gigabit Ethernet için IEEE802. 3z, 1000BASE-SX (kısa dalga boyu Gigabit Ethernet) 1000BASE-LX (Uzun Dalga Boyu Gigabit Ethernet) ve IEEE802.3ae 10GBASE-SR/SW 10GBASE-LX4 (10 Gigabit Ethernet) protokollerini de içeren mevcut tüm LAN (Local Area Network) uygulamalarını desteklemektedir.Single Mode Fiber Optic Kablolar

Fiber Optik Kablo Band Genişlikleri

Multi Mode Fiber Optik Kablo (MultiMode Fiber Optic)Band Genişlikleri



Single Mode Fiber Optic Kablo Band Genişlikleri

 

Fiber Optik Kablo İletişim Mesafeleri

62.5/125 Multi Mode Fiber Optik Kablo İletişim Mesafeleri


50/125 Multi Mode Fiber Optik Kablo İletişim Mesafeleri

 

  • 10 BASE-FL/FB
2000m
  • 100 BASE-FX
2000m
  • 1000 BASE-LX
550m
  • 1000 BASE-SX
275m


Adres

Bankacı Sokak No: 3/1 06640 Kocatepe/ANKARA

Sosyal Medya

Telefon

Tel: +90 312 417 97 79
Tel: +90 312 418 43 22
Fax: +90 312 425 61 74

İLETİŞİM

Aşağıdaki Adres, Form ve Telefonlardan Bize Ulaşabilirsiniz.